Soruların mı var ? Cevaplar bizde!

O $ _SERVER ['REMOTE_ADDR'] güven güvenli mi?
etiketler:
Im bir albüm yapma sistemi ve buna PasswordSecure etkinleştirmek için seçeneği olabilir, böylece gerekir, bu depolamak için kullanılacak en uygun olanı ne olurdu .. albüme kendi şifrenizi yapabilirsiniz ...
etiketler:
Ben bir pet-proje üzerinde çalışıyorum.
etiketler:
Ajax ile gönderilen formlar ile ilgili bir sorun var.
etiketler:
Ben güvenlik yöntemi herkes banka sınıfta bir web uygulaması güvenli burada benim en iyi bildiğim i of.Front biliyorum yöntemleri / teknolojileri possible.from olmadığını kullandığı merak ediyorum ... -
etiketler:
PHP / MySQL kullanarak bir topluluk sitesi inşa ediyorum, ben sadece normal kullanıcılar oturum, ve sonra bir "Yönetici Kontrol Paneli" linki ile onlara sunmak nerede adminleri giriş icar düşünüyordum.
etiketler:
Ben Şirket, kullanıcıların internet üzerinden yeni bir araç erişmek için izin PHP bir doğrulama rutin yazıyorum.
etiketler:
Uzak bir veritabanı host, kullanıcı adı ve şifre: Bir modülde ben güvenli bir şekilde saklamak için gereken bazı hassas bilgiler var oluşturma.
etiketler:
Ben her zaman html varlıkları ve mysql gerçek bir kaçış string fonksiyonları hem aracılığıyla kullanıcı girdileri ile çalıştırın.
etiketler:
Ben bir web sitesi geliştirme ve ben part.I SQL enjeksiyon durdurmak için $ oturum açma addslashes işlevi kullanılan ancak bazı arkadaşlar bu yeterli güvenlik değil bana bağlantı güvenliğini sağlamak için çalışıyorum.
etiketler: