Soruların mı var ? Cevaplar bizde!

Ben yani :1-administrator2-writer3-memberI kullanıcı rolleri sadece isimlerini saklamak için yani ve kimlikleri yani ben özel bir tablo yapmak gerekmediğini merak farklı kullanıcı rolleri kurmak gerekir: USER ...
etiketler:
Ancak ben bunun bir kaynak pahalı olacak olsun veya olmasın endişeliyim, bir veritabanında (bir TEXT sütunda genellikle 1-3kb) serialized veri depolama düşünüyorum.
etiketler:
Ben liste ve ayrı tablolarda kategori düzeylerini saklamak zaman, kategori ve alt kategorileri ve bunların kayıtları (sınıflandırılmış reklamlar) göz atmak için bir çözüm arıyorum.
etiketler:
Kullanıcıların kendi hosting hesaplarını yönetmek için izin veren bir uygulama üzerinde çalışıyorum.
etiketler:
Ben me.It 'nin bir milyondan fazla potansiyel, on binlerce kayıt arasında işlem, gün boyunca düzenli aralıklarla, ihtiyaç oluyor için bir sorun teşkil bir proje üzerinde çalışıyor yakında değilim.
etiketler:
Şu anda bir veritabanında ben Üyeleri ve Ürünler tablolarını hem birincil yabancı anahtarların oluşan bir birleştirme Sık tablo ile bir üye tablosu ve Ürünler tablosu var.
etiketler:
PHP / MySQL ile kurulmuş bir şirket intranet web sitesi kurmak ve kullanıcıların yorumları göndermek için izin var.
etiketler:
Ben kullanıcı makaleleri düzenlemek ve dinamik formlar oluşturabilirsiniz nerede (PHP) bir uygulama var etkin ve hızlı metin search.BackgroundI benim verileri düzenlemek için nasıl ilgili bazı tavsiyeler gerekir ...
etiketler: