Soruların mı var ? Cevaplar bizde!

Ne Rss Tüm bu şeyler dahil edebilirsiniz 1 sistem istiyorum vb beslemeleri Blog Wiki Son haberler içerir 1 Sistemi kurmak için en iyi opensource seçenek olacaktır.
etiketler:
Ben şimdi oraya reklam desteği eklemek istiyorum, PHP bir web sitesi oluşturduk.
etiketler:
Bir potansiyel olarak yüksek (belki 10.000 başarlı bir gün) trafik sitesi için php ve mysql kullanarak savunacağını çalışılıyor.
etiketler:
Bir açık kaynak PHP e-ticaret API gibi bir şey var mı?
etiketler:
Ben küçük bir PHP web bitmiş ve yeni bir şey öğrenmek için bir dürtü var, benim PHP beceri geliştirmek için sistematize var.
etiketler:
Ben böyle çeşitli orada sites.Is bir şey ekleyerek videoları destekleyen basit CMS sistem istiyor? Daha fazla bilgi gerekirse haberim Thanks.Let.
etiketler:
Zaten mario cevabı için 100 puan ödül kazandı ettik, ama yeni iyi yanıtlar içeri geldiğini görürseniz ben soruyu açık tutuyorum ve tercih değil neden bir ikinci 100 puan lütuf başlayabilir ...
etiketler:
Java ve PHP kullanarak bir Açık Kaynak Yazılım başlatmak için bir fikrim var, ben yazılım nasıl işlemini başlatmak için bana öneririz günlük routine.Can Herhangi birinde birçok bireylere yardımcı olacak o kadar eminim? Do ...
etiketler:
Ben http://www.pctools.com.As bunu (sürgülü afiş ile) çok cilalı Anasayfam sahip, bir e-ticaret fonksiyonu, görebileceğiniz için (tabii ki, ama aynı değil) benzer bir web sitesi oluşturmak istiyorum
etiketler:
Eşit benim web sitesi? Yoksa şey için bir svn deposunu eklemek için php bir paket veya bir yolu var mı? Gibi codeplex, google kod, vs .. var mı?
etiketler: