Soruların mı var ? Cevaplar bizde!

Nasıl Facebook Kaydı Plugin sonuçlarını almak ve kendime e-posta istiyorsunuz?
etiketler:
Sorun: benim Zend Framework app benim kütüphanesi klasörünü modularize istiyorum.
etiketler:
Bu sayfa? Ben yardım için php.Thanks ile bir web sayfasının doğru içerik (animasyon) yüklemek için flash player ve Silverlight algılamak istiyor gibi nasıl php ile tarayıcı eklentileri tespit edebilirsiniz.
etiketler:
Ben birkaç ev yenileme / geliştirme projeleri geliyor var ve fikirler için web sitesi için fotoğraf ve bağlantıları takip etmek daha kolay olduğundan ben çevrimiçi fikirleri paylaşmak için eşim ile çalışmak gerekir.
etiketler:
Birden fazla müşteri arasında mesaj alışverişi için kullanırken, sınıf Realplexor ile çalışmak için kaynak eklenti yarattı, iyi bir sohbet için uygundur.
etiketler:
Ben Tribulant Yazılım Wordpress Alışveriş sepeti denilen Wordpress için bir eklenti kullanıyorum.
etiketler:
! - Ve - Wordpress Google Sözdizimi Highligther eklentisi kullanarak Im ve ben onun ekleyerek PHP class.Basically kullanarak bir sorun rastladım ettik bazı reason.If nasıl yapacağını bilir herkes gidecekseniz için ...
etiketler:
Merhaba ben bazı dış içeriği alır ve bir HTML dosyası olarak kaydeder Joomla Plug-in yaptı.
etiketler:
Ben sadece bu i gerekir, çünkü Zend_View genişletmek ve yönlendirici hazır sonra Ön Kontrol eklentisi gibi ol kötü bir fikir sormak, Zend_View göstermek için aktif modül adını almak için $ isteği nerede benim bir ...
etiketler:
Ben CMS Silverstripe backend kullanmak isteyen küçücük bir eklenti indirdim.
etiketler: