Soruların mı var ? Cevaplar bizde!

Hedef: Ben ziyaretçinin açılan menüden bir ay ve yıl seçin ve değerleri göre sayfa değişikliği ile ilgili içerik (mesaj) olmasını sağlayan dinamik bir sayfa yapmak istiyorum ...
etiketler:
İşte benim basit HTML form & bulunuyor
etiketler:
Bir bildirim biz FACEBOOK gibi yeni bir mesaj aldıktan sonra gösterilebilir Nasıl bir sayfayı tazeleyerek olmadan görüntülüyor.
etiketler:
I Firebug kullanarak hata ayıklamaya çalıştığınızda, ben ne zaman sonrası 20 kayıtları bu 414 error.In IE 06:00 ben bunu Google'dan 100.When daha IE 8 i sunucu olarak bulmak, Mozilla aşkın 50, hata alıyorum gördüm.
etiketler:
Ben veritabanı birden seçimleri için sorgulanan böylece nasıl bu http://www.w3schools.com/php/php_ajax_database.asp de örnek değiştirmek yok anlamaya çalışıyorum.
etiketler:
Bu sayfasından bilgi toplamak ve değerler gibi onları koyacağız yukarıda size metin bir URL girdiğinizde http://www.easybib.com/cite/form/websiteSo ...: Temelde böyle bir şey yaratmak istiyorum
etiketler:
Ben bunun için bir çözüm olduğundan emin değilim, ben zaten aradığım google çok denedim ama hiçbir anser henüz Yani burada benim küçük bir sorun, ben CAPTCHA ile bir form var, CAPTCHA bu orignal dize içine koymak.
etiketler:
Bu AJAX benim ilk denemem ve ben üç belirli sorunlarla çalıştırıyorum.
etiketler:
? Ben Ajax tarafından erişilen bir sayfada bir formu göndermek için nasıl anlamaya çalışıyorum burada ben say.HTML VÜCUT çalışıyorum ne göstermek için bazı kod parçacıkları şunlardır - BU KULLANICI GÖRECEKSİNİZ NEDİR ....
etiketler:
Iki farklı yerlere bir formdaki bilgileri göndermek için en iyi / en kolay yolu nedir, temelde bir form üzerinde 2 eylemler var.
etiketler: