Soruların mı var ? Cevaplar bizde!

Ben aşağıda kodlu olarak bir html dosyası var
etiketler:
Ben hiçbir ferahlatıcı ve etkileşimleri AJAX.The sayfası üzerinden gerçekleşecek tüm etkileşim bir kullanıcı tıklandığında place.If alacağını merkezi alanı ile yük olacaktı, bir site için bir fikrim var ...
etiketler:
Ben aşağıdaki gibi bir HTML dosyası var.
etiketler:
Ben sayfanın durumu (temelde, Canlı veya Offline) geçerli olup olmadığını vesilesiyle uyumsuz görmek için sunucuyu kontrol etmek gerekir, tek bir sayfa var.
etiketler:
Ben form tabanlı gönderimleri ve doğrulamaları üzerine aşırı özelleştirme gerekli ekibimiz bu nedenle formları yardımcısı ve aletler kullanmak değil seçti özellikle çalışan bir Symfony uygulama üzerinde çalışıyorum.
etiketler:
Ben kullanarak elde edebiliriz nasıl merak ediyorum
etiketler:
Ben dinamik olarak oluşturulan metin dönmek bir php dosyası oluşturulur.
etiketler:
Genellikle: Kullanıcı yüklenenler dosyası -> sayfa yenileme -> işlem dosyası -> (link aka) görüntü verileri ile, sayfa üzerinden Ajax yazdırmak: Kullanıcı yüklenenler dosya -> sunucusuna dosya gönderir ve işlenmiş olur.
etiketler:
Ben verileri görüntülemek için ajax bir çok kullanan bir webapp üzerinde çalışıyorum ve ben app hızlandırmak ve bant genişliğini azaltmak için yapabileceği başka ne herhangi bir tavsiye alabilir, merak ediyorum, etc.I 'php kullanıyorum
etiketler: