Soruların mı var ? Cevaplar bizde!

Ben RTFM ama ben bu yüzden burada, bu soruya herhangi bir güzel cevabını bulamadım: I (örneğin: set_error_handler ('hata :: function')) bir hata işleyicisi olarak durukyöntem arayabilir miyim? Önerilir mi?
etiketler:
Ben sadece gelecekte uzatmak ve korumak için biraz kolaylaştırmak için bir php sayfası yeniden düzenlendi ve oldukça basit bir problem.I sıkışmış aldık) (3.largemethod içine bir yöntem kırık var var ...
etiketler:
Ben şu durumla ilgili bazı öneriler istiyorum: Ben kutu ile "görünümü" adlı bir sayfa üzerinde 2 tablodan tüm verileri gösterir bir sayfa kurmak zorunda aşağı aşağıda "edit" diyor.
etiketler:
Böyle bir kullanıcı kimlik doğrulaması ve bu ise kontrol gibi bazı kullanıcı ilgili fonksiyonları içeren bir kullanıcı kütüphane vardır çalışıyorum.
etiketler:
Nasıl? Ben sınıf örneğin her yöntemi küresel olarak bildirmek olmadan kullanmak istediğiniz sınıflara genel değişkenler iletebilirsiniz: $ admin = "admin_area"; ($ _POST ['login']) ise {$ user =.
etiketler:
İşte bir örnek: class Test {public function TestMethod () {print_r ($ this);
etiketler:
Olası Çoğalt: PHP çocuk yapıcısı önce benim veritabanı bağlantısını yöneten bir sınıf var ana kurucu arayın.
etiketler:
Ben özellikleri ve içeren bir üst sınıfı var
etiketler:
Koruma fonksiyonu createTempTable () {$ qry = '`TABLO OLUŞTURMA' $ this-> temp_table '` (`tarzı` VARCHAR (255) NOT NULL, `açıklaması` ...: Sınıf AI bu var..
etiketler:
Geçenlerde tüm nesneleri almak için nasıl bir kaç alternatifleri gördüm ve ben özellikle Fabrika yöntemi gibi, ama üzerinde bir GetAll yöntemini çağıran, kendi sınıflarının dışında fonksiyonları kullanarak görülen insanları ive ettik ...
etiketler: