Soruların mı var ? Cevaplar bizde!

Ben İngilizce kelime ve ASCII ile form alanları doldurun ODBC Functions.When kullanarak Sybase ASE veritabanı tabloya veri eklemek gereken bir sunucu tarafı komut dosyası olarak PHP kullanarak bir web formu tasarladık ...
etiketler:
UTF-8 tabanlı PHP ile yazılmış bir web uygulaması, (PHP ve MySQL hem UTF-8) olması.
etiketler:
Ben bir InnoDB tablo utf8_general_ci varchar alanları containning ile MySQL veritabanı var.
etiketler:
Ben temel bir şey eksik eminim, ama ben ne olduğunu çözemiyorum.
etiketler:
Bir arkadaşım toplamı web tabanlı sitesi jeneratör tarafından üretilen whitch kendi sitesinde bir php dinamik paneli eklemek için bana sordu.
etiketler:
Merhaba ben mysql Hintçe dilleri kurtarmak zorunda.
etiketler:
Ben IMAP e-posta komut dosyası üzerinde çalışıyorum ve ben (Çinli kodlama olduğunu varsayıyorum) GB2312 kodlanmış bazı çizgiler var, bu gibi görünüyor =? GB2312? B? FoobarbazetcHow ben bu dize ile çalışmaya başlayabilirsiniz?
etiketler:
çocuklar hey, ben başka bir web sitesinden içerik almak için basit bir html dom kullanıyorum ama şey gidecekseniz basit html dom kullanarak alınan malzeme ile bir karakter kodlama konudur.
etiketler:
Not: Ben İlgili PHP tüm UTF-8, genellikle önerilen karakter kodlama makaleler okudum, ama benim soru gibi teknikler uygulanmış önce eklenen veriler ile ilgilidir.
etiketler:
Ben şöyle ibranice içerik / konu ile e-posta göndermek için çalışıyorum: = 'email@email.com' dolar; $ konu = "× × ™ × - ×?" × ™ × • × × ™ × ¤?
etiketler: